100% kvalita
 

Vaši objednávku rádi vyřešíme při konzultaci popřípadě využijte emailu. Pro bližší specifikace preferujeme telefonické upřesnění objednávky vzhledem ke složitosti zhotovení a vzájemnému upřesnění ingrediencí či dalších doplňků na Vaše přání.


To place an order email will be the best option. Please specifiy any needs and perhaps even provide pictures. If Email does not work well will for you an order can be placed over the phone. The goal of our communication is to absolutely make sure that the final product is how you imagined it.

Doprava

Doprava dortů či ostatních výrobků je samozřejmě možná, kdy cena za dopravu je dohodnuta dle místa dodání a množství objednaných dobrůtek.

Most orders will be pciked up by you, the customer, unless otherwise paid for or specified.

Objednávky:

tel. + 420 777 572 770

E-mail:

kralova.mail@seznam.cz

Adresa:

Horní 221

Dolní Jirčany - Psáry, 252 44

Zakázková cukrářská výroba

Rádi si pochutnáte na kvalitním dortu? Pak právě Vaše spokojenost je naším hlavním cílem a smyslem naší práce. Poctivé tradiční receptury a kvalitní české suroviny považujeme za základ Vaší spokojenosti.

Naše firma nabízí dorty, svatební dorty, zákusky, mini zákusky, moučníky, svatební koláčky a svatební a vánoční cukroví na zakázku podle Vašich požadavků a fantazie na svatby a oslavy. Pro inspiraci si můžete prohlédnout jednotlivé foto galerie dle druhu.

Věřím, že si vyberete.

Our company offers cakes for all occasions, pastries to curb your every desire and sweets to suite your needs, we do all of this and more according to your exact specifications and if you have trouble finding out what you'd like, please take a look at our photograph section to maybe help you decide.


I believe you'll find something.


Šárka Králová